خانه » سئوالات متداول RSS

سئوالات متداول

چگونه می‌توانم به یادداشت‌های روی این سایت به صورت مستمر و منظم دسترسی داشته باشم؟

در انتهای سمت چپ صفحه اصلی قسمتی وجود دارد که با جمله «برای دریافت آخرین نوشته‌ها با مباحث زیر، ایمیل خود را وارد نمایید:» مشخص می‌باشد. در این قسمت ضمن مشخص کردن حوزه‌های علاقه، ایمیل خود را وارد فرمایید. پس از زدن دکمه انتهایی، صفحه‌ای ظاهر شده و تایید می‌کند که شما درخواست خود را ارسال کرده‌اید. متعاقباً به آدرس شما ایمیلی ارسال شده و درخواست تایید توسط شما می‌شود. در صورت تایید، هر بار مطلب جدیدی بر روی این سایت در رابطه با حوزه علاقه شما قرار گیرد، ایمیلی شامل محورهای اصلی و لینک آن مطلب برای شما ارسال می‌شود.

چگونه می‌توانم از برگزاری ارائه‌های تحقیقاتی توسط شما در مراسم علمی مختلف مطلع شوم؟

لطفاً به قسمت «آخرین خبر‌ها» که در قسمت چپ همه صفحات وجود دارد مراجعه فرمایید.

چگونه واحد درسی خاصی را با شما ثبت نام کنم؟

لطفا با کار‌شناس آموزشی گروه مدیریت در اداره آموزشی دانشکده تماس بگیرید (شماره تلفن ۶۶۱۶۵۸۶۹). چنانچه دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف نیستید لازم است ابتدا با اینجانب ملاقات حضوری داشته باشید و در صورت تایید و وجود ظرفیت در کلاس درس، از طریق آموزشهای آزاد دانشگاه ثبت نام نمایید.

چگونه با شما درباره پذیرش مسئولیت استاد راهنمای یک پایان نامه در ارتباط باشم؟

لطفا ابتدا ایده تحقیقاتی خود را در قالب یک متن (ترجیحاً طرح پیشنهاد تحقیقاتی) برای اینجانب ارسال فرمایید. در صورتیکه موضوع در حوزه تخصصی اینجانب بوده و امکان آن برای اینجانب وجود داشته باشد، از طریق ایمیل برای یک ملاقات حضوری دعوت خواهید شد تا درباره آن گفتگو و سپس تصمیم گیری کنیم.

آیا می‌توان در تحقیقی غیر از پایان نامه با شما کار کرد؟

در صورتیکه موضوع در حوزه تخصصی اینجانب بوده و فرصت اجرایی آن برایم وجود داشته باشد به صورت بالقوه این امکان وجود دارد. برای بررسی موضوع لطفا از طریق ایمیل با اینجانب در تماس باشید.

چگونه می‌توانم به یکی از مقالات شما دسترسی داشته باشم؟

چنانچه از طریق اینترنت و یا پایگاه‌های اطلاعاتی کتابخانه الکترونیکی دانشگاه امکان دسترسی وجود نداشت به اینجانب ایمیلی ارسال فرمایید و مشخصات مقاله را اعلام فرمایید. در صورت امکان و فقدان محدودیتی قانونی (کپی رایت) مقاله برای شما ارسال خواهد شد.

چگونه می‌توان درباره امکان همکاری شما در یک پروژه مشاوره مدیریت مطلع شد؟

لطفا ابتدا از طریق ایمیل RFP پروژه را ارسال فرمایید. در صورتیکه موضوع در حوزه تخصصی اینجانب بوده و فرصت زمانی آن برایم وجود داشته باشد، از طریق ایمیل درباره چگونگی ادامه گفتگو با شما تماس گرفته خواهد شد.

چگونه می‌توانم با شما ملاقاتی داشته باشم؟

لطفا با دفتر اساتید گروه مدیریت، سرکار خانم علی محمدیان تماس حاصل فرمایید (شماره تلفن ۶۶۱۶۵۸۵۶).